1
2

Lądowisko dla śmigłowców przy Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie

3
4

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie

5
6
7

Oświetlenie wewnętrzne terminala w Porcie Lotniczym im. Władysława Reymonta w Łodzi

8

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie

Szukaj  

Nowości

1 2 3

Podpisanie umowy z Mazowieckim Portem Lotniczym Warszawa-Modlin Sp. z o.o. na wykonanie projektu i wykonanie utwardzenia poboczy wzdłuż dróg kołowania DK-E, DK-A3 i części DK-A2.

więcej

Zgodnie z zawartą umową firma Golland Sp. z o.o. dostarczyła zestaw oświetlenia lądowiska dla Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego im. Ks. B. Markiewicza.

więcej

Zakończenie zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa lądowiska sanitarnego dla śmigłowców ratunkowych na terenie GCZD w Katowicach”, ul. Medyków 16, obejmującego: zaprojektowanie, wybudowanie i uzyskanie wpisu do ewidencji ULC (nr 245).

więcej

Zakończenie budowy całodobowego lądowiska dla śmigłowców LPR przy SOR Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego wraz z przeprowadzeniem procedury wpisu do ewidencji ULC (nr karty ew. 239).

więcej

Podpisanie umowy na zaprojektowanie i wybudowanie lądowiska sanitarnego dla śmigłowców na terenie Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach

więcej

Podpisanie umowy na budowę całodobowego lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w SPZOZ w Parczewie dla zadania Nr I – Dostawa oświetlenia

więcej

Firma GOLLAND złożyła najkorzystniejszą ofertę na zadanie: „Budowa lądowiska dla śmigłowców sanitarnych na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala 59-900 Zgorzelec ul. Lubańska 11/12 - Zadanie I - dostawa oświetlenia”.

więcej

Konsorcjum ZIEL-BUD - GOLLAND wygrało przetarg na budowę całodobowego lądowiska dla śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie Sp. z o.o.

więcej

Zakończono prace związane z dostawą, instalacją i uruchomieniem automatycznego systemu pomiarów meteorologicznych AWOS na potrzeby Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin

więcej

Oferta Golland Sp. z o.o. najkorzystniejszą ofertę złożoną w posterowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na „Dostawę automatycznych stacji meteorologicznych” dla INSTYTUTU METEOROLOGII I GOSPODARKI WODNEJ – PIB w Warszawie

więcej